А разве у ССР и без апгрейдов, прям щас, не один из самых мощных кластерных суперкомпов в игровой индустрии?
На фанфесте говорили о сервере (статья с joystiq)
"We saw some impressive stats on recent server upgrades, with developers revealing they'd be the first company in the EU to own a new unannounced $50,000 IBM server using a new unannounced Intel processor. If that's not cutting-edge, I don't know what is."
$50,000 - это как для сервера, много, мало, или нормально ?

Вход
Регистрация


Публикации
Не указал

